Kamtherm

Rekuperacja / wentylacja Radom

Profesjonalny montaż systemów rekuperacji i wentylacji

rekuperacja / wentylacja Radom
Rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, ma znaczący wpływ na odczuwalny komfort klimatyczny domu. Zapewnia świeże powietrze w pomieszczeniach przez 24h na dobę. Sukcesywnie filtrowane i oczyszczane powietrze znacząco poprawia stan naszego zdrowia, a odzyskane przez rekuperator ciepło nawet o połowę może zmniejszyć koszty ogrzewania budynku.

W ofercie naszej firmy znajdziecie państwo kompleksowy montaż wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Bazując na posiadanym doświadczeniu, podpowiemy jakie energooszczędne urządzenie dobrać do naszego domu, by cieszyć się efektywną, dobrze działającą wentylacją. Od podstaw zaprojektujemy przebieg sieci przewodów wentylacyjnych, wykonamy ich montaż oraz podepniemy kanały do wybranego przez klienta rekuperatora. Uruchomimy cały system wentylacji mechanicznej z rekuperacją i ustawimy odpowiednie parametry zgodnie z wytycznymi klienta.

Dzięki nam pozbędziesz się problemu skroplonej wody na szybach i nieświeżego zapachu w pomieszczeniach. Zapraszamy do skorzystania z usług montażu wentylacji mechanicznej i rekuperacji klientów z Radomia i okolic.

Kontakt

Zajmujemy się instalacją rekuperacji / wentylacji