Kamtherm

Chemiczne czyszczenie instalacji Radom

Czyszczenie instalcji co i wody

chemiczne czyszczenie instalacji wodnych i co

Świadczymy usługi chemicznego czyszczenia instalacji wodnych oraz centralnego ogrzewania na terenie Radomia. Zapewniamy profesjonalną obsługę niezależnie od tego czy instalacje są zamontowane w obiektach przemysłowych, biurowych, czy mieszkalnych.

Każda konstrukcja, przez którą przepływa woda powinna być regularnie czyszczona chemicznie. Nasza firma zajmuje się usuwaniem niekorzystnego biofilmu z elementów instalacji, na który najczęściej składają się bakterie, grzyby, pleśń oraz osady nieorganiczne. Z dbałością o każdy szczegół usuwamy zalegający szlam i kamień w instalacji ogrzewania podłogowego, grzejnikowego oraz w systemach grzewczych. Brak regularnego usuwania zanieczyszczeń lub ich niewłaściwe likwidowanie w centralnym ogrzewaniu przyczyniają się do niedogrzania pomieszczeń, a także nierównomiernej pracy w całej kotłowni.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem najwyższej jakości. Nasi pracownicy dojeżdżają do klienta po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Chemiczne czyszczenie instalacji w Radomiu i okolicach