Kamtherm

Montaż kotłów elektrycznych Radom

Profesjonalny montaż kotłów elektrycznych

montaż kotłów gazowych Radom

Zajmujemy się montażem kotłów elektrycznych w Radomiu i okolicach. Kotły elektryczne w przeciwieństwie do węglowych, w pełni wykorzystują pobraną energie do ogrzania.

Dlaczego warto wybrać kocioł elektryczny?

Kocioł elektryczny jest idealnym rozwiązaniem oraz mówi, iż prąd jest najbardziej ekologicznym źródłem ciepła. Korzystanie z takiego sprzętu nie pomnaża strasznych zanieczyszczeń środowiska. Jest ona idealnym rozwiązaniem na skuteczne oczyszczanie spalin, gdyż wytwarzane substancje, które są szkodliwe nie zostaną w domach, lecz tam gdzie energia jest wytwarzana.  Zakup takiego kotła elektrycznego jest bardzo opłacalną inwestycją. Są one bardzo sprawne i nie zawiodą naszych oczekiwań. Kolejnym ważnym aspektem jest fakt, iż taki kocioł jest tańszy niż podobnej mocy kotły gazowe lub olejowe. Ten produkt jest bardzo wygodny w użyciu, gdyż nie potrzebuje on komina, a co za tym idzie nie trzeba usuwać z niego popiołu. Kocioł nie stwarza ryzyka zaczadzenia więc nie musimy się niczego obawiać. Istotne jest, że nie zajmie on dużo miejsca w naszym domie oraz można go zamontować w dowolnym miejscu w mieszkaniu.

Rodzaje kotłów elektrycznych

Kotły elektryczne jak prawie każdą rzecz można podzielić na rodzaje. Większość z nich jest małym i lekkim urządzeniem jednofunkcyjnym, które jest zazwyczaj w wersji wiszącej. To urządzenie może zapewnić także ciepłą wodę, gdyż mogą współpracować z zasobnikiem c.w.u. Możemy także spotkać z kotłami stojącymi, które zazwyczaj są dużej mocy. Mają one w sobie wbudowane zasobniki. Możemy na rynku znaleźć także tańsze kotły bez zasobników. Niestety bez zasobnika nie będziemy podgrzać c.w.u.

Kotły elektryczne mogą być niewielkiej mocy więc wystarczy jemu zasilanie prądem jednofazowym 230 V. Natomiast kotły większej mocy musza być zasilane prądem trójfazowym.

Gwarantujemy profesjonalny montaż oraz dobry kontakt z klientem. Zadbamy o ciepło w twoim domu, a także pomożemy w doborze odpowiedniego kotła elektrycznego.

Kontakt

Zajmujemy się montażem kotłów elektrycznych w Radomiu i okolicach skontaktuj się z nami