Kamtherm

Systemy uzdatniania wody AKWA Radom

Profesjonalny montaż systemów uzdatniania wody

Systemy uzdatniania wody firmy Akwa

Jeżeli woda dostępna z twojego ujęcia nie spełnia twoich wymagań, warto wykonać jej analizę fizykochemiczną. Przy przekroczonych parametrach należy poważnie rozważyć zakup i montaż systemu uzdatniania wody.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem systemów uzdatniania wody. Działamy na terenie Radomia i okolic. Montujemy sprawdzone systemy uzdatniania firmy AKWA. Jeżeli masz problem z niesmaczną, brzydko wyglądającą i pachnącą wodą, doradzimy jaki rodzaj stacji uzdatniania wody będzie najlepszy dla ciebie. Dobierzemy i zamontujemy odpowiednie zmiękczacze wody, a w razie potrzeby dopasujemy i podłączymy właściwy system odwróconej osmozy, który pozwoli wyeliminować rdzę, pyły, bakterie czy wirusy obecne w wodzie. Jeżeli filtry w twoim systemie uzdatniania wody przekroczyły okres swej efektywnej działalności, przeprowadzimy okresowy serwis i zamontujemy nowe wkłady.

Dzięki fachowo dobranym i kompleksowo zainstalowanym wydajnym stacjom i filtrom AKWA, będziesz mógł się cieszyć smaczną i zdrową wodą w swoim kranie, zarówno w domu, jak i w firmie.

Kontakt

Zajmujemy się montażem sprawdzonych systemów uzdatniania wody firmy AKWA